Fúze a akvizice / Restrukturalizace

Advokátní kancelář CERHA HEMPEL je považována za přední poradenskou společnost v oblasti fúzí a akvizic v regionu. Poskytujeme poradenství malým a středním podnikům, ale i velkým nadnárodním společnostem při těch nejvýznamnějších transakcích na trhu. Oddaný a kreativní tým více jak deseti právníků pro Vás připraví vhodnou strukturu každé jednotlivé transakce a zajistí její řízení a následnou realizaci. Ve spolupráci s ostatními partnerskými kancelářemi ze sítě CERHA HEMPEL zajistíme včasnou realizaci mezinárodních a přeshraničních transakcí napříč celým regionem CEE.

 

V oblasti tzv. distresových aktiv a transakcí mohou naši klienti těžit z rozsáhlých zkušeností předních restrukturalizačních oborníků, kteří jsou integrovanou součástí týmu, a to ať již se tyto transakce odehrávají mimo či na pozadí probíhajícího insolvenčního řízení.

 

Tým CERHA HEMPEL se v posledních letech účastnil takřka všech největších insolvenčních řízení na českém trhu, ať již jako poradce věřitelů, dlužníků či investorů nabývajících běžící podniky nebo samostatná aktiva z majetkových podstat. Jakožto poradci dlužníků jsme připravovali a pomáhali úspěšně plnit reorganizační plány společností zaměstnávajících tisíce osob. Na straně věřitelů hájíme proaktivně zájmy drobných dodavatelů i velkých finančních institucí.

Petr Kališ

JUDr. Petr Kališ, Ph.D.
Partner
Czech Republic
+420 221 111 711
petr.kalis@cerhahempel.cz

Marek Šmůla

Mgr. Bc. Marek Šmůla
Senior Associate
Czech Republic
+420 221 111 711
marek.smula@cerhahempel.cz

Jiří Prouza

Mgr. Bc. Jiří Prouza
Senior Associate
Czech Republic
+420 221 111 711
jiri.prouza@cerhahempel.cz