O nás a kontakt

O nás

Cerha Hempel Kališ & Partners
Cerha Hempel Kališ & Partners je součástí mezinárodní sítě renomované advokátní kanceláře CERHA HEMPEL s hlavním sídlem ve Vídni. Tým Cerha Hempel čítající více než 200 právníků, poskytuje klientům odborné poradenství ve všech oblastech obchodního práva jak v České republice, tak i k v dalších zemích střední a východní Evropy. Dlouhodobá a úzká spolupráce s kancelářemi v regionu nám umožňuje poskytovat inovativní, rychlé a ekonomické právní služby na míru našim klientům.

Náš název odkazuje na mezinárodní i lokální povahu kanceláře. CERHA HEMPEL znamená příslušnost k mezinárodnímu týmu, důraz na kvalitu, inovace a hloubku témat, to vše vycházející z evropských kruhů a trendů. Zachování jména Kališ znamená silnou místní příslušnost, kontinuitu a vazbu na naši tradici, respekt a odpovědnost vůči lokálním klientům, erudici a související citlivost s místní právně businessovou komunitou.

Našim cílem je podporovat klienty při procesu rozhodování o obchodním vedění společností. To znamená, že se nespokojíme se standardními řešeními, ale usilujeme o to najít a poskytnout klientovi to nejlepší možné řešení jakékoli výzvy, ušité namíru jeho potřebám.

To na jednu stranu vyžaduje hluboké profesní znalosti v jednotlivých oborech práva, motivaci a oddanost, na druhé straně však také perfektní porozumění byznysu naši klientů. Pomocí naší organizační struktury, která spojuje naše specialisty z různých oblastí, jsme schopni poskytovat naše poradenství a zvládat transakce efektivně a účinně.

Naše struktura je transparentní. Ekvitními partnery naší kanceláře jsou lokálně kvalifikovaní partneři a v rámci integračního procesu má minoritní podíl i naše partnerská kancelář ve Vídni. To z nás činí jeden tým vytvářející společnou firemní kulturu a budující jednu značku, která je velmi silná v regionu střední a východní Evropy a známá a respektovaná na globální úrovni. Svět se mění a my chceme se změnami pomáhat.

 

Praha

CERHA HEMPEL Kališ & Partners
Týn 639/1
CZ-110 00 Praha 1 -  Staré Město

Tel: +420 221 111 711
Fax: +420 221 111 725
Email: office(at)cerhahempel.cz