Hana Maláčová

Malacova Hana

JUDr. et Mgr. Hana Maláčová

Senior Associate

+420 221 111 711

Hana je součástí CERHA HEMPEL Kališ & Partners od roku 2016. Je seniorní advokátkou týmu Compliance se specializací na právo veřejného zadávání včetně dotačního poradenství. Kromě toho poskytuje právní služby v oblasti Compliance (vnitřní postupy a předpisy z oblasti veřejného zadávání, ale také AML problematika, ochrana osobních údajů), korporátní agendě a spotřebitelskému právu. 

V oblasti veřejného zadávání Hana poskytuje komplexní právní služby zejména dodavatelům účastnícím se zadávacích řízení, ať už se jedná o tuzemské či zahraniční společnosti (mj. nastavení strategie účasti v zadávacím řízení, analýza zadávacích podmínek, vícefázová zadávací řízení a jednání o smlouvě, námitkové řízení, řízení před ÚOHS a navazujícími soudními orgány). Stejně tak ovšem Hana poskytuje specializované právní poradenství i zadavatelům (veřejní, sektoroví).

Hana pravidelně publikuje v odborných periodikách na téma práva veřejných zakázek (epravo, Právní prostor, časopis Veřejné zakázky), pořádá školení a semináře pro klienty kanceláře k problematice veřejných zakázek.

Hana vystudovala pedagogickou (Mgr., obor němčina, angličtina) a právnickou fakultu UP v Olomouci (Mgr.) a UK v Praze (JUDr.). V rámci VŠ studia absolvovala zahraniční pobyty v Německu (Erasmus) a USA (Merillovo stipendium).

Hana mluví česky, německy a anglicky.  

Zaměření