Nejvyšší kvalita je naším standardem
CERHA HEMPEL Kališ & Partners je přední advokátní kanceláří s globálním dosahem. Jsme součástí mezinárodní sítě renomované advokátní kanceláře CERHA HEMPEL s hlavním sídlem ve Vídni a stoletou tradicí. Tým CERHA HEMPEL čítající více než 200 právníků, poskytuje klientům odborné poradenství ve všech oblastech obchodního práva jak v České republice, tak i v dalších zemích střední a východní Evropy. Dlouhodobá a úzká spolupráce s kancelářemi v regionu nám umožňuje poskytovat inovativní, rychlé a byznysově zaměřené právní služby šité na míru našim klientům.

Novinky

15.11.2023

Na českém trhu bohužel opětovně došlo k tomu, že investoři nejsou schopni získat zpět své investované prostředky. Ve věci investiční činnosti organizované panem Michalem Hemrlem zastupujeme skupinu investorů a již jsme podali příslušný insolvenční návrh u Krajského soudu v Ústí nad Labem.

07.11.2023
Naše kolegyně Hana Maláčová napsala pro aktuální číslo časopisu Veřejné zakázky článek, který se věnoval možnosti ústní komunikace mezi zadavatelem a dodavateli v zadávacím řízení po velké červencové novele ZZVZ.
31.10.2023
Členové restrukturalizačního týmu naší kanceláře se v posledních měsících podíleli na přípravě praktického komentáře k zákonu o preventivní restrukturalizaci Wolters Kluwer.
11.09.2023
Náš tým získal pro klienta plnou náhradu škody způsobené nesprávným úředním postupem Policie ČR, která přes podané trestní oznámení nezabránila dalšímu zcizení a prodeji obrazu. Náš tým se vyrovnal s důkazními otázkami ohledně originality obrazu i se specifiky trestního řízení v případě kradených uměleckých děl.
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Homepage

Velmi úspěšná minulost
Jsme pyšní, že se v CERHA HEMPEL můžeme ohlédnout za dlouhou a úspěšnou tradicí. Za posledních 25 let se CERHA HEMPEL podílela na řadě významných transakcí v rámci regionu střední a východní Evropy. V dosažení našich úspěchů nám pomohlo především jasné porozumění potřeb našich klientů. Není tudíž náhodou, že pro mnoho dlouhodobých klientů představujeme první volbu v rámci komplexního každodenního právního poradenství. Naše odborné znalosti spolu s dlouhou tradicí ve střední a východní Evropě zaručují, že naši klienti dostanou prvotřídní a jasné poradenství napříč právními obory a hranicemi.
Vaše kariéra
Začněte novou kapitolu
Pokud právě začínáte novou kapitolu ve svém životě, otevřeme vám úchvatné nové obzory. Jako člen našeho týmu můžete očekávat zapojení do významných transakcí a případů v progresivní a inovativní advokátní kanceláři v České republice.